Перекласти сторінку

Новини

Підписатися на RSS
2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 За весь час

Щороку, восени, Інститут історії традиційно збирає всіх студентів, випускників і просто гостей на вечір-презентацію "Будьмо Знайомі" у Чернігівському обласному філармонійному центрі. Цей рік не став виключенням.

Інститут історії запрошує всіх бажаючих на вечір-презентацію 1-го курсу - "Будемо Знайомі - 2017" !!! Вас очікують конкурсна та розважальна программа, купа позитивних емоцій та вражень.

Місце зустрічі: Чернігівський обласний філармонійний центр, 30-го жовтня о 19-00!

Сьогодні, 20 жовтня, студенти Навчально – наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського, відвідали тематичну лекцію на тему: «Тканий дивосвіт Сергія Нечипоренка».

Сьогодні у стінах Н-Н Інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського та Чернігівського обласного художнього музею ім. Григорія Галагана пройшла "Четверта чернігівська обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді"

18 жовтня 2017 року на базі Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка (Пр. Миру 13) спільно з ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді» та ПНЗ «Центр національно-патріотичного виконання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» відбудеться Четверта Чернігівська обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді.

12 жовтня 2017 в Інституті історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського Чернігівського національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка відбувся історичний турнір в якому взяли участь команди ІІ, ІІІ та V курсів. Перемогу у запеклій та безкомпромісній боротьбі думок та аргументів, виборола команда V курсу!

В Н-Н інституті історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського пройшли щорічні 5-ті "Фльорівські читання". Було заслухано різні доповіді з приводу історичного та сучасного розвитку педагогіки в цілому та закладів освіти зокрема.

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки на Чернігівщину зустрівся з колективом університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка і підписав Указ щодо присвоєння статусу «національного» цьому учбовому закладу.

Найщиріші вітання від Інституту історії, для викладачів та студентів-майбутніх вчителів, з Днем працівника освіти!
Наснаги, творчого натхнення та всього самого найкращого.
Зі Святом!

30 вересня 2017 року у смт Седнів відбулось Всеукраїнське літературно- мистецьке свято "Седнівська осінь - 2017"!