Перекласти сторінку

Новини

Підписатися на RSS
2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 За весь час

Навчально-науковий інститут історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М. Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, Чернігівська обласна організація Національної спілки краєзнавців, Національний центр «Мала академія наук України», ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді», Чернігівський обласний художній музей ім. Григорія Галагана,  ПНЗ «Центр дитячого та юнацького туризму і екскурсій» планують проведення 30 жовтня 2019 року Шостої  обласної історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді, присвяченої 200-річчю від дня народження видатного громадського діяча Григорія Галагана.

Зразок заяви учасника

Вимоги до оформлення тез доповідей учасників

1 вересня 2019)Незабутній день для наших першокурсників, студентів та викладачів. Нарешті ми знову зустрілись. Нехай щастить в новому навчальному році))

В Навчально-науковому інституті історії та соціогуманітарних дисциплін імені О. М. Лазаревського хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам’ять колишніх випускників, які загинули в АТО

Бруя Миколу Віталійовича, Найдьона Олександра Вікторовича, Бушніна Євгена Валерійовича.

Чотири команди на чолі зі своїми кураторами пройшли нелегкий шлях від Зеленої сцени (Алея героїв) до Туристичної бази (Ялівщина).

На початку квесту наші учасники мали змогу представити себе, проголосити назву та девіз команди.

Кожна з команд мала свій маршрутний лист, в якому було 12 основних точок з завданнями на них.

Основною перешкодою та вирішальною точкою стала кінцева зустріч всіх команд на Туристичній базі, де на них чекало проходження нелегкого випробування, а саме естафети з перешкодами.

Вже не перший рік наші студенти долучаються до неймовірного дійства, а саме «Ніч в Музеї». Дякуємо Чернігівському історичному музею імені В.В. Тарновського за можливість потрапити в різні історичні епохи та відчути себе в глибині століть.

Вже цього вівторка запрошуємо всіх бажаючих на Історико-пізнавальний квест «Чернігів очима першокурсників».

Прийди, можливо і ти дізнаєшся трішки більше про своє рідне місто.

На тебе чекає яскрава програма, смачний куліш та веселі розваги!