Перекласти сторінку

Новини

Підписатися на RSS
2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 За весь час

              30 березня о 15-00 відбудеться традиційна зустріч випускників Інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського. Місце проведення: Актова зала Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка. 

     19 та 20 березня відбулись навчальні заняття на кафедрі військової підготовки. Студенти Інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського у складі 20 та 21 взводів Чернігівського національного університету продовжують навчання військовій справі. 

    18 березня на сцені Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка відбувся конкурс "Місс ЧНПУ 2013". Серед дванадцяти найвродливіших дівчат Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка були і дві представниці Інституту історії, етнолгії та правознавства імені О.М. Лазаревсього - Голуб Анна (11 група), Грабовець Марина (10 група). 

    В нашому університеті існує багато традицій. Одна з них – щорічний конкурс педагогічної майстерності, в якому змагаються кращі студенти різних факультетів університету, реалізовуючи при цьому свої таланти та педагогічні здібності, демонструючи проведення класної години в певному класі у заздалегідь визначеній міській школі.

    Масляна – останній перед Великим постом тиждень – популярне народне свято, що дійшло до наших днів ще з язичницьких часів. Протягом Масляної проводились різноманітні обряди, гостини, гуляння.
    Не залишились осторонь і студенти та викладачі Інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка. 12 березня біля Чернігівського колегіуму на Валу вони провели святкування Масляної – проводів зими. 

                                             Любі наші! Щиро вітаємо вас з міжнародним днем Жінок! 
     Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Матір, сестра, кохана – жіночий першопочаток супроводжує нас до останнього подиху. І якщо краса порятує світ, то це буде ваша краса.          Адже ви перетворюєте його на чарівну перлину, яку ми кладемо і довічно кластимемо до ваших ніг.
У цей святковий день бажаємо всім жінкам міцного добробуту, довічного щастя, шаленого кохання та постійного добробуту. І нехай виконуються найзавітніші мрії, адже бажання кожної жінки – закон, якому ми, чоловіки, з радістю коримося.

      18 березня о 19-00 на сцені Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка відбудеться третій традиційний конкурс краси, весни та грації "МІСС ЧНПУ 2013"! В конкурсі прийматимуть участі найвродливіші студентки Інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського!!!

Підтримаймо наших дівчат!!!)

 

 

12 березня 2013 р. об 11:30 Інститут історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського запрошує на свято "Весела масляна" 

На вас чекають веселі пісні та розваги, млинці!!!

 

 

У Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка йде підготовка до видання книги «Історія Чернігівського національного педагогічного університету в біографіях його керівників».