Перекласти сторінку

Новини

Підписатися на RSS

05 листопада відбулося урочисте відкриття турніру.

В інтелектуальних змаганнях 06 листопада взяли участь 126 студентів у складі 42 команд з 19 областей України.

07 листопада відбулася фінальна гра Турніру, за результатами якої було визначено переможців:

Перша ліга – студенти, які навчаються за спеціальністю «Історія та археологія»:

І місце – Львівський національний університет імені Івана Франка.

ІІ місце – Київський університет імені Бориса Грінченка, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна.

ІІІ місце –Херсонський державний університет, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини; Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т. Шевченка, Донецький національний університет імені Василя Стуса; Бердянський державний університет.

Вітаємо нашу команду призерів Всеукраїнського студентського турніру з історії!


Участь у ній взяли майже 80 учнів не лише з міста, але й з усієї області. Всі наукові роботи були заслухані на секційному засіданні, а найкращі виокремлені та нагороджені дипломами Чернігівської малої академії наук учнівської молоді. Дякуємо оргкомітету за організацію такого чудового дійства та науковим керівникам за допомогу у підготовці підростаючого покоління справжніх науковців.

Студентський колектив щиро вітає любих викладачів з професійним святом – Днем працівників освіти.

Ви вносите визначальний вклад у розвиток нашої освіти , формуєте нове покоління, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Висловлюємо щиру вдячність за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, яке повсякчас ви даруєте своїм студентам.

Навчально-науковий інститут історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М. Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, Чернігівська обласна організація Національної спілки краєзнавців, Національний центр «Мала академія наук України», ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді», Чернігівський обласний художній музей ім. Григорія Галагана,  ПНЗ «Центр дитячого та юнацького туризму і екскурсій» планують проведення 30 жовтня 2019 року Шостої  обласної історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді, присвяченої 200-річчю від дня народження видатного громадського діяча Григорія Галагана.

Зразок заяви учасника

Вимоги до оформлення тез доповідей учасників

1 вересня 2019)Незабутній день для наших першокурсників, студентів та викладачів. Нарешті ми знову зустрілись. Нехай щастить в новому навчальному році))