Перекласти сторінку

Новини

Підписатися на RSS

18 жовтня 2017 року на базі Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка (Пр. Миру 13) спільно з ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді» та ПНЗ «Центр національно-патріотичного виконання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» відбудеться Четверта Чернігівська обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді.

12 жовтня 2017 в Інституті історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського Чернігівського національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка відбувся історичний турнір в якому взяли участь команди ІІ, ІІІ та V курсів. Перемогу у запеклій та безкомпромісній боротьбі думок та аргументів, виборола команда V курсу!

В Н-Н інституті історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського пройшли щорічні 5-ті "Фльорівські читання". Було заслухано різні доповіді з приводу історичного та сучасного розвитку педагогіки в цілому та закладів освіти зокрема.

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки на Чернігівщину зустрівся з колективом університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка і підписав Указ щодо присвоєння статусу «національного» цьому учбовому закладу.

Найщиріші вітання від Інституту історії, для викладачів та студентів-майбутніх вчителів, з Днем працівника освіти!
Наснаги, творчого натхнення та всього самого найкращого.
Зі Святом!

30 вересня 2017 року у смт Седнів відбулось Всеукраїнське літературно- мистецьке свято "Седнівська осінь - 2017"!

В Інституті історії пройшов щорічний захист етнографічної практики, за участі студентів 30 групи та викладачів кафедри археології, етнології та краєзнавчо-туристичної роботи.

На виконання Національного плану дій резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року, та у рамках співпраці Національної Ради жінок України та облдержадміністрації, 20 вересня 2017 року в Навчально-науковому інституті історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка було проведено тренінг, що спрямований на підвищення гендерної грамотності молоді, який провела експерт з питань гендерної рівності - Елла Ламах.