Перекласти сторінку

Новини

Підписатися на RSS

Чи рівні жінка і чоловік у своїх правах? Чи насправді жінки самі винні в тому, який стереотип існує в суспільстві стосовно них? Жінка-спокусниця, жінка-мати чи жінка-бізнеследі: кому належить зробити цей вибір? – ці та інші питання стали предметом обговорення учасників Чернігівського дебатного клубу «Imperium» в рамках акції «Жінка знай свої права».

16 лютого 2016 року студенти Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського взяли участь у акції «Зв'язок поколінь» фонду «Взаємодія».

Вони провели «Вечір української пісні» у міському територіальному центрі соціального обслуговування.

Студенка 4-го курсу Анастасія Медведська та студент 3-го курсу Дмитро Дранік виконали українські пісні, які прийшлися до душі людям похилого віку, що зібралися на захід.

Викладачі Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О. М. Лазаревського 19 лютого 2016 року взяли участь у Семінарі з питань ефективності механізмів забезпечення ґендерної рівності в Україні з особливою увагою на місцевому рівні. Захід проходив у Харкові за участю Бюро з демократичних інститутів і прав людини та Міжфракційного депутатського об’єднання «Рівні можливості».

Студенти 3 курсу спеціальності "історія та правознавство" не тільки успішно пройшли юридичну практику у Деснянському районному суді, Відділі у справах сім'ї та молоді Чернігівської міської ради та громадській організації "МАРТ"

Викладачі і студенти Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського 16 лютого 2016 року взяли участь у заходах, присвячених 160-ій річниці від дня народження С.Ф. Русової, які відбулися в Ріпкінській гімназії.

9 лютого студенти Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського взяли участь у першому цьогорічному засіданні клубу «Краєзнавець» у читальній залі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г.Короленка.

Студенти магістратури Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О. М. Лазаревського мали унікальну нагоду 11 та 12 лютого прослухати лекції відомого дослідника історії України періоду Другої світової війни професора О.Є. Лисенка.