Перекласти сторінку

Новини

Підписатися на RSS

22-24 квітня 2016 р. на базі Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського відбудеться XV Міжнародна студентська наукова археологічна конференція «СЕРЕДНЬОВІЧНІ ТА РАННЬОМОДЕРНІ СТАРОЖИТНОСТІ ЦЕНТРАЛЬНО-СХІДНОЇ ЄВРОПИ».

23 березня 2016 року викладачі і студенти Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського в Чернігівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д.Ушинського взяли участь у презентації збірника наукових праць „Жінки Центральної та Східної Європи у другій світовій війні: гендерна специфіка досвіду в часи екстремального насильства”.

Тільки в Навчально-науковому інституті історії волонтер Корпусу Миру Кайл Колд 22 березня 2016 р. викладав за допомогою інтерактивних методів історію Америки раннього Нового часу англійською мовою !

23 березня в приміщенні Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О. М. Лазаревського відбулася зустріч студентів з відомим чернігівським краєзнавцем, археологом, письменником і, взагалі, чудовою людиною - Герардом Олексійовичем Кузнєцовим. У свої 90 років Герард Олексійович завітав до Інституту, щоб познайомитися з молодим поколінням істориків, передати свій досвід та обговорити аспекти створення міського краєзнавчого клубу "Некрополь". Планується, що цей клуб візьме на себе обов'язки дослідження та збирання інформації про стародавні некрополі, цвинтарі та окремі поховання м. Чернігів.

17–18 березня 2016 р. у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань «гуманітарні науки» зі спеціальності «Історичні науки». Наш університет представляв студент 23 групи Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського Кириченко Павло (науковий керівник доцент кафедри історії України Ясновська Л.В.).


Тільки у вівторок 22 березня 2016 р. о 13.00 у Навчально-науковому інституті історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського волонтер Корпусу Миру буде проводити воркшоп, присвячений історії відкриття Америки! Приєднуйтесь усі бажаючі!!!

На конкурсі педагогічної майстерності студентів ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка, що полягає у демонстрації студентами-учасниками класної години в ЗНЗ №2 у певному класі, визначають кращого студента обраної професії університету. Цього року нагода представляти Навчально-науковий інститут історії випала студентці 42 групи Ользі Дарді.

Класна година на тему: «Юні Шерлоки» була проведена Ольгою Дардою в 6 класі у формі інтелектуальної гри із пошуком відповідей на запитання трьома командами з учнів класу – «детективними агентствами», що змагалися між собою.