Перекласти сторінку

Новини

Підписатися на RSS

V ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА АРХЕОЛОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АРХЕОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В УКРАЇНІ: ЗДОБУТКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

16-19 травня 2016 р. студенти Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О. М. Лазаревського Олександр Шугалій, Ігор Карась, Юлія Бовда та Павло Кириченко взяли участь у роботі V Всеукраїнської студентської археологічної конференції «Археологічні дослідження в Україні: здобутки та перспективи», яка відбулася на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Археологічна конференція традиційно зібрала молодих дослідників з усієї України. Окрім делегації з Чернігова, до університету завітали також студенти Житомира, Харкова, Одеси, Чернівців.

Перше місце на Всеукраїнському конкурсі_наукових_робіт!!

Це здобуток Ірини Радченко, та її наукового керівника - Гаврилова Володимира Миколайовича та всього #Інститут_історії загалом!!!


ВЛАДИСЛАВ ПАРХОМЕНКО –«КРАЩИЙ СТУДЕНТ-МЕДІЙНИК УКРАЇНИ»

Студент магістратури Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О. М. Лазаревського Владислав Пархоменко переміг воб’єднаному суперфіналі всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України», що був проведений Студреспублікою 14 травня в Ужгороді. Він здобув перемогу у номінації «Кращий студент-медійник України — 2013/2015».

6 травня 2016 року в рамках реалізації гранту Європейського Союзу за програмою Еразмус+ в Навчально-науковому інституті історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського пройшов студентський саміт «Україна – ЄС: обговорення нагальних проблем».

У такий незвичний спосіб викладачі навчального модулю «Концепт Європи: від ідеї до реалізації» Тетяна Соломенна та Володимир Гаврилов провели семінарське заняття для студентів 4 курсу.

Студенти 44 групи спеціалізації «історія та експертиза культурно-історичних цінностей» на чолі з капітаном – Іриною Іллюхіною, яка написала сама сценарій «виступу» й виготовила власноруч костюми учасникам команди, перемогли в конкурсі педагогічної майстерності студентів 4 курсу, що відбувся 28 квітня 2016 р. в Навчально-науковому інституті історії.

Команда 42 групи посіла 2 місце, команда 41 групи – 3 місце, а команда 40 групи – місце. Але про все по порядку.

Непересічна подія відбулася 22 квітня 2016 р. в Навчально-науковому інституті історії ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка – єдина в Україні міжнародна студентська наукова археологічна конференція, присвячена проблемам середньовіччя та ранньомодерної доби, розпочала свою роботу. Цього року в науковому форумі взяли участь учні, студенти, магістранти, аспіранти, наукові співробітники провідних університетів і наукових установ України, Білорусії та Польщі. Загалом – понад 40 учасників.

Сьогодні в ‎Інституті історії‬, ‪ етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського підписано угоду про співробітництво та координацію діяльності між університетом та Державною науковою установою "Енциклопедичне видавництво", яку підписали перший проректор, професор В.О.Дятлов та директор "Енциклопедичного видавництва", професор А.М.Киридон.

Головною метою цієї угоди, насамперед, є насичення ринку високоякісними енциклопедичними, науково-інформаційними та навчальними виданнями, а також сприяння впровадженню інноваційних підходів до створення інформаційно-освітнього енциклопедичного порталу Великої української енциклопедії та проведення фахових тематичних конференцій, семінарів, слухань, тренінгів високопрофесійними науковцями та спеціалістами.

Унікальна, перша такого ґатунку Міжнародна наукова конференція, яка поєднала студії з історії, археології, екології та біології, – «Подесення в контексті європейської історичної та природної спадщини» відбулася 15 – 17 квітня 2016 р. на базі Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського. В її роботі взяло участь більше 50 учасників з університетів, наукових установ та заповідників і природних парків України, Білорусії, Латвії та Польщі.

13 квітня 2016 р. в Інституті історії під керівництвом волонтера Корпусу Миру Кайла Колда та доцента кафедри всесвітньої історії М. К. Кеди відбувся перший воркшоп із циклу практичних занять зі студентами магістратури, присвячених вивченню історії Америки раннього Нового часу на основі історичних першоджерел англійською із носієм цієї мови!

15-17 квітня 2016 р. на базі Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського відбудеться Міжнародна наукова конференція «ПОДЕСЕННЯ В КОНТЕКСТІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІСТОРИЧНОЇ ТА ПРИРОДНОЇ СПАДЩИНИ».