Перекласти сторінку

Новини

Підписатися на RSS

Інститут історії, вітає Кеду Марину Костянтинівну з отриманням Подяки за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника освіти від Голови Обласної державної адміністрації - Валерія Куліча! 

Відсьогодні Навчально-науковий інститут історії долучився до досліджень українських ромів шляхом запровадження в освітній процес студентів 3 курсу нового курсу «Ромські студії в ЧНПУ», який матиме міждисциплінарний характер і буде спрямований на подолання ромофобії, забобонів і стереотипів, дискримінації за етнічною ознакою шляхом вивчення та популяризації історії та культури ромів України.

03.11.2016 о. 10.00 у 308 аудиторії з ініціативи ГО "Вектор Плюс", Інституту історії та за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" відбудеться презентація нового проекту-навчального модулю "Ромські студії в ЧНПУ".

20 жовтня 2016 року на базі Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка (Пр. Миру 13) спільно з ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді» та ПНЗ «Центр дитячого та юнацького туризму і екскурсій» відбудеться Третя обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді.