Перекласти сторінку

Новини

Підписатися на RSS

Студенти магістратури Інституту історії, успішно склали залік з дисципліни "Народна культура українців: життєвий цикл людини"

У НН Інституті історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського 9 грудня 2016 року відбувся брейн-ринг з правознавства, який було присвячено тижню права.

Непересічна подія в Інституті історії - круглий стіл з історії Норвегії англійською мовою за участі викладачів, студентів, аспірантів Інституту історії, випускників історичного факультету, школярів та представників клубу історичної реконструкції Норвегії.

На Дні відкритих дверей ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка відбулася довгоочікувана подія - презентація Промо-Ролику Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка "Інститут історії - це УСПІХ"

ХІ Обласна науково-практична конференція "Жінки Чернігівщини: історія і сучасність" на тему "Місія сучасної жінки: виклики часу", що 1 грудня 2016 р. відбулася на базі Навчально-методичного центру профспілок, була організована Департаментом сім"ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка, Федерацією профспілкових організацій Чернігівської області, ГО "Ліга ділових та професійних жінок України" та ГО "Спілка жінок Чернігівщини".

22 листопада 2016 р. у приміщені Чернігівського обласного філармонійного центру відбувся спеціальний проект Навчально-наукового інституту історії «Кліо відкриває таланти». Його мета – відзначити найталановитіших студентів інституту.

Гарною традицією кафедри всесвітньої історії стало проведення історичного Брейн-рингу в контексті тижня Інституту історії.


Ексклюзивно, і тільки на вечорі "Кліо Відкриває Таланти - 2016", ви зможете побачити новий спеціальний проект Інституту Історії!