Перекласти сторінку

Новини

Підписатися на RSS

З 16 лютого 2015 року студенти 2 курсу Навчально-наукового інституту історії вирушать до шкіл, але вже не в якості учнів, а як першопрохідці, котрі торуватимуть собі педагогічний шлях, вивчаючи учнів, аналізуючи уроки і навіть проводячи свої перші класні години! Саме у цьому полягатимуть основні завдання студентів-практикантів у школі.

ОГОЛОШУЮТЬ ЗБІР ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ,ПОРАНЕНИМ УКРАЇНСЬКИМ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА ЛІКУВАННІ У ЧЕРНІГІВСЬКОМУ ,ВІЙСЬКОВОМУ ШПИТАЛІ НЕОБХІДНІ:

«Якщо гора не йде до Магомета, то Магомет йде до гори», - саме таким відомим висловом можна схарактеризувати місію викладачів кафедри історії Центрально-Східної Європи та кафедри педагогіки і методики викладання історії та суспільних дисциплін, які відвідали старші класи ЗНЗ № 24 м. Чернігова в рамках Тижня історії у школі 4 лютого 2015 року.

«Упродовж педпрактики студенти мають проводити всі заплановані в календарному плані уроки історії у закріпленому класі», - наголосила на настановчій конференції 2 лютого 2015 р. керівник педагогічної практики студентів 5 курсу Навчально-наукового інституту історії доцент Кулик І.О. Але про це детальніше.

езсумнівно, студенти Інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського завжди відрізнялися своєю активною життєвою позицією та прагненням до поглиблення історичних знань.