Перекласти сторінку

Новини

Підписатися на RSS

24 березня 2015 в Чернігівському історичному музеї ім. В.В.Тарновського до міжнародного дня театру пройшла зустріч приурочена 175 річчю від дня народження корифея українського театру Марка Кропивницького.
На заході були присутні студенти 20 групи Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського. Такі заходи дуже важливі, тому що саме це - один із способів привернути увагу молоді до українських діячів культури. Почути і відкрити для себе нові знання про таких великих людей як Марко Кропивницький.ВікіСтудія з історичних дисциплін

Шановні вікіпедисти! Заняття відбудуться як завжди у трьох групах:

I) на 11:20 у цю п'ятницю (17.04.15 р.) в 305 ауд. ЦК ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка. Тривалість заняття - 1 год.;
ІІ) на 13:00 у цю п'ятницю (17.04.15 р.) в 305 ауд. ЦК ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка.
Тривалість заняття - 1 год.;
ІІІ) на 11:30 у цю суботу (18.04.15 р.) в комп'ютерній аудиторії Бібліотеки Короленки.

На конкурсі педагогічної майстерності студентів ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка, що традиційно проходить у формі презентації виховного заходу в ЗНЗ № 2, визначають кращого студента обраної професії університету. Цього року Інститут історії випала нагода представляти студентці 33 групи Катерині Михайловій.

У двох номінаціях «Краще звукове оформлення» і «Кращі костюми» на загальноуніверситетському конкурсі «Актор року» був відзначений творчий колектив студентів Навчально-науковому інституту історії з драматичною постановкою фрагменту «Лісової пісні» Лесі України.

Інститут історії, етнології та правознавста імені О.М.Лазаревського вітає, Радченку Ірину студентку 20 гр, з перемогою в МІС УНІВЕРСИТЕТ ЧНПУ 2015 року !
Бажає їй натхнення у твочій діяльності та по більше життєвих перемог . Будь завжли такою красунею, життєрадісною і неповторною)


НЕПЕРЕСІЧНА ПОДІЯ В ІНСТИТУТІ ІСТОРІЇ –ВІДКРИТТЯ ВІКІСТУДІЇ З ІСТОРИЧНИХ ДИСЦИПЛІН

Без перебільшення, унікальна історична подія відбулася в Навчально-науковому інституті історії 4 березня 2015 р. – відкриття новаторського дослідного проекту «ВікіСтудія» з історичних дисциплін, головною метою якого є залучення якомога більше фахівців (як студентів, так і викладачів і науковців) до редагування і написання статей у Вікіпедію, а також насичення її українським історичним контентом.

«З Україною в серці» – під таким гаслом 24 лютого пройшла зустріч студентів ЧНПУ імені Т. Г. Шевченка з учасниками військових дій на Сході України, що перебувають на лікуванні у Чернігівському військовому госпіталі.