Перекласти сторінку

Новини

Підписатися на RSS

  У ході реалізації декларованого на загальнонаціональному рівні шляху європейської інтеграції, освітня сфера неминуче піддана реформуванню. За таких умов актуальності набуває налагоджена міжнародна комунікація, гармонізація відносин між усіма освітніми закладами Європи та адаптація українських навчальних програм у відповідності до вимог Болонської системи.

16 червня 2015 р. до Навчально-наукового інституту історії завітали представники Кембриджа з Anglia Ruskin University. Вони зацікавилися співробітництвом з університетом в галузі психології, соціології і спорту та, зокрема, в галузі археології та історії з Навчально-науковим інститутом історії.

22 червня 2015 р. в Навчально-науковому інституті історії стартує конкурс з написання історичних статей в Українську Вікіпедію «Визначні постаті Чернігівщини». Конкурс триватиме до 10 вересня поточного року. Взяти участь у ньому можуть як студенти інституту, так і співробітники Чернігівського обласного історичного музею імені В.В. Тарновського та запрошені гості.

Відтепер відкрито сайт збірника студентських наукових праць Juvenia Studia! Він буде виходити не лише у паперовому варіанті, а й у форматі електронного наукового видання! Всі випуски вже завантажені на сайт! Студентів вітаємо з виходом у світ публікацій!!!
5-й випуск чекайте вже через декілька днів :)
http://juvenia.nethouse.ua/

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА !!!

5 курсу Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О. М. Лазаревського

День Вишиванки !

Понад 160 учнів чернігівських шкіл, студентів, аспірантів, пошукувачів і молодих вчених Навчально-наукового інституту історії та інших вишів країн СНД зголосилися взяти участь у роботі 14 секцій XVIII Наукової конференції молодих вчених і студентів, яка відбулася 22 квітня 2015 р. у Навчально-науковому інституті історії.


22 березня в Чернігівському обласному художньому музеї імені Г.Галагана в рамках мистецького проекту "Музичні зустрічі в музеї" відбувся концерт лауреата Міжнародних конкурсів Мирослави Которович та ансамблю струнних інструментів "Арте-хатта". Мирослава – донька легендарного скрипаля та дирижера Богодара Которовича, народного артиста України, лауреата Державної премії имені Тараса Шевченка. Богодар Антонович був єдиним скрипалем у світі, не італійського походження, котрий в 1999 році, мав за честь грати на скрипці Нікколо Паганіні, її спеціально привезли у Київ. Після смерті батька, на його скрипці грає донька Мирослава Богодарівна. Мирослава багато років співпрацює з ведучими камерними оркестрами України та Європи. Вона керівник Національного камерного ансамблю «Київські солісти», а в 2013 році створила свій власний проект – струнний ансамбль«Арте-хатта». Ансамбль об'єднує яскравих, молодих, талановитих музикантів (серед яких і вихованці Чернігівського музичного училища ім. Ревуцького) та вважається одним з найкращих в Європі.


17 - 19 квітня 2015 р. в ЧНПУ ім. Т.Г. Шевченка на базі Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства ім. О.М. Лазаревського та Науково-дослідного центру археології та стародавньої і ранньомодерної історії Північного Лівобережжя ім. Д.Я. Самоквасова, спільно з Інститутом археології НАН України відбулася чергова XIV Міжнародна студентська наукова археологічна конференція "Середньовічні старожитності Центрально-Східної Європи" по результатами якої було видано сбірник статей, до якого увійшла 51 публікація студентів Києва, Чернівців, Гомеля (Білорусь), Острога, Харкова, Полтави, Львова, Брянська (Росія), Коніна, Познані (Польща), Ніжина, Глухова,
Учасників конференції привітали В.О.Дятлов, доктор історичних наук, професор, перший проректор, проректор з науково-педагогічної роботи ЧНПУ ім. Т.Г. Шевченка.