Перекласти сторінку

Новини

Підписатися на RSS

Студенти Навчально-наукового інституту історії не тільки добре знають історію шахів, але й відмінно уміють грати! Завдяки Сисенку Андрію та Чернявській Марині інститут виборов перше місце в університетській спартакіаді з шахів!! Вітаємо їх і бажаємо нових перемог і усіляких гараздів!

Вечір - презентація І курсу Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського.


Студенти 4 курсу Денис Захарченко, Oлександр Немченко, Олексій Прищепа та Ольга Дарда під час проходження педагогічної практики та в контексті спільної профорієнтаційної роботи #Інститут_історії#ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка зі школами організували й провели у ЗНЗ №33 м. Чернігова для учнів 11-х класів презентацію Навчально-наукового інституту історії.

Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка разом із усіма спеціальностями та спеціалізаціями, в тому числі і Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського було презентовано спеціалістами профорієнтаційного відділу і координатором профорієнтаційної роботи Навчально-наукового інституту історії, старшим викладачем Чугаєвою І.К. на ярмарку професій, який проходив 21 жовтня 2015 р. у м. Славутичі.

Катерининська церква, яка 18 жовтня 2015 р. святкувала свій 300-річний ювілей

У Другій обласній історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді, яка відбулася на базі Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка 8 жовтня 2015 року, взяли участь 70 учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Чернігова та області й Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді.

08 жовтня 2015 року на базі Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка (вул. пр. Миру 13) спільно з ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді» та ПНЗ «Центр дитячого та юнацького туризму і екскурсій» відбудеться Друга обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді.

У конференції беруть участь 9 – 11 класів загальноосвітніх шкіл області, вчителі загальноосвітніх шкіл, керівники гуртків, які займаються науково-дослідницькою діяльністю.

Планується робота наступних секцій:


  • історія Чернігово-Сіверщини дореволюційної доби;
  • новітня історія Чернігівщини;
  • церква, освіта і культура на Чернігівщині;
  • етнографічні дослідження Чернігівщини: історія і сучасність.


Викладачі та студенти спеціальності «історія, українознавство та краєзнавчо-туристична робота» взяли участь у виставці «Чернігівщина туристична», де презентували Навчально-наукового інституту історії. Захід відбувся 27 вересня 2015 р. на Алеї героїв.