Перекласти сторінку

Новини

Підписатися на RSS

День відкритих дверей ‪#‎ЧНПУ‬ та ‪#‎Інститут_історії‬ - свято як для викладачів, так и для студентів і наших абітурієнтів! Майстер-класи, презентації, історична реконструкція, живе й жваве спілкування з викладачами та адміністрацією, пояснення умов вступної кампанії 2016 р. - от що чекало на всіх відвідувачів університету 5 грудня 2015 року.


Гостинно запрошуємо учнів і випускників загальноосвітніх закладів та їхніх батьків на День відкритих дверей 5 грудня 2015 року о 10.30

26 листопада 2015 р. у приміщені Чернігівського обласного філармонійного центру відбувся спеціальний проект Навчально-наукового інституту історії «Кліо відкриває таланти». Його мета – відзначити найталановитіших студентів інституту.

Команда Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського тріумфувала на V Регіональній олімпіаді з історії Великої Вітчизняної війни (у контексті Другої світової війни), що пройшла 24-25 листопада 2015 року у Гомельському державному університеті імені Франциска Скорини

Тільки один раз і тільки в Навчально-науковому інституті історії, етнології та правознавства ім. О.М. Лазаревського!!

Наш інститут, як переможець тогорічного кубку ЧНПУ з боулингу, провів своє перше тренування в оновленому складі .
Оновлений склад збірної Інституту Історії по боулінгу !

Команда Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського у складі студентки 4 курсу Ольги Дарди та студенток магістратури Аліни Бенько та Вікторії Сенченко посіла 2 місце на ІІ Міжнародному турнірі істориків.