Перекласти сторінку

Новини

Підписатися на RSS

З ініціативи студентів , педагогів та студентської ради Інституту історії , відбулася допомога багатодітним сім'ям,інвалідам та людям які прибули з місць позбавлення волі !
Надіємося на подальшу співпрацю)

РОЗКЛАД ЗИМОВОЇ ЗАЛІКОВО-ЕКЗАМЕНАЦІЙНОЇ СЕСІЇ СТУДЕНТІВ ІІІ-V КУРСІВ,ІНСТИТУТУ ІСТОРІЇ, ЕТНОЛОГІЇ ТА ПРАВОЗНАВСТВА ІМЕНІ О.М.ЛАЗАРЕВСЬКОГО, 2014-2015Р.

Положення про проведення конкурсу "Кліо відкриває таланти" Інституту історії 2014 року !

31 жовтня 2014 р. на базі Інституту історії, етнології та правознавства імені О. М. Лазаревського відбувся круглий стіл, присвячений Україні в роки Першої світової війни. Захід зорганізували викладачі кафедр історії Центрально-Східної Європи, всесвітньої історії, етнології та краєзнавчо-туристичної роботи...


1.У конкурсі "MISS PROFCOM" беруть участь дівчата будь-якого віку. Студентки денної форми навчання. Останній день прийому фотознімків – 10 листопада 2014 року включно.
Публікація фото на сайті, а також відкриття голосування відбудеться 11 листопада о 00:00.
Закриття голосування відбудеться 16 листопада опівночі.
2.Відвідувачі сайту вибирають дівчину, яка отримає приз глядацьких симпатій (500 грн), ще двох переможниць MISS та віце-MISS обирають організатори конкурсу.
Головний приз конкурсу становить — 800 грн. Приз віце-MISS – 500 грн.
3. На знімках учасниця повинна використовувати символіку, пов'язану з Україною. Це може бути як національний колорит, так і кольори прапора. Постарайтеся виразити Вашу любов до України так, як дозволяє Вам ваша фантазія!
4.Фотознімок має бути гарноъ якості, розміром не менше 800 пікселів по короткій стороні. Формат JPG з максимальною або високою якістю (без видимих артефактів). Об'єм файлу не повинен перевищувати 5 мб. Від кожної учасниці має надійти одне фото, та короткий опис про себе.
5. Фото а також додаткову інформацію про себе (ім'я, вік, факультет та група) надсилайте за адресоюprofcom.stud.4npu@i.ua
6. Кінцеві результати голосування та нагородження переможниць відбудеться 19 листопада, під час урочистого концерту до Дня студента.

30 жовтня 2014 р. в рамках заходу Інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського «Будемо знайомі!»

 30 ЖОВТНЯ 2014 року о 19.00 ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ,запрошує вас, на  велику конкурсну розважальну програму за участю студентів та викладачів Інституту історії ,зіркових танцювальних та вокальних колективів!
Будемо знайомі !
Презентація І курсу в Інституті історії то особлива подія. І не тільки тому, що вона проходить у Чернігівському обласному філармонійному центрі, а ще й через по-справжньому особливих студентів, які тут навчаються. Під час концерту панує особлива атмосфера єдності. Видно, що існтитут то є одна велика дружня родина.

  29 березня 2014 р. о 16-00 в актовій залі головного навчального корпусу відбудеться традиційна зустріч випускників Інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського / Історичного факультету Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка!

                        КВК команда Інституту історії пройшла відбірковий фестиваль Відкритої запорізької                                                 молодіжної ліги КВК та стала учасником 1/8 фіналу!

      15 березня 2014 року КВК команда Інституту історії  "Люди ЧЕ" вперше прийняла участь в КВНівському фестивалі за межами Чернігівської області й одразу ж вийшла в 1/8 фіналу! Вітаємо!)

Суперниками істориків в 1/8 стануть команди з АР Крим, Дніпропетровська, Харкова, Запоріжжя, Тіхуани (Мексика) та казахстанського Байконуру:)


відео виступу!)