Перекласти сторінку

Новини

Підписатися на RSS

2 грудня 2014 р. у приміщені Чернігівського обласного філармонійного центру відбувся спеціальний проект Інституту історії «Кліо відкриває таланти». Його мета – відзначити найталановитіших студентів Інституту і відобразити ту дружню атмосферу, яка панує серед викладачів та студентів.

Відеоролик і фотографії з життя Інституту, мультимедійні і відео-презентації практик, буклети з умовами вступу та спеціалізаціями Інституту, кольчуга давньоруського воїна і процес її виготовлення, а також реконструкція ручного ткацтва – все це могли побачити на власні очі майбутні абітурієнти Інституту історії у День відкритих дверей у ЧНПУ імені Т. Г. Шевченка 13 грудня 2014 р.

13 ГРУДНЯ 2014РОКУ ОБ 11 ГОДИНІ

Чернігівский національний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка ,гостинно запрошує учнів і випускників загальноосвітніх закладів та їхніх батьків , відвідати ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ .

Cтудента 40 групи ПАРХОМЕНКА ВЛАДИСЛАВА

Студенти і викладачі Інституту історії та факультету початкового навчання ЧНПУ імені Т. Г. Шевченка 3 грудня 2014 р. мали змогу долучитися до вшанування Софії Русової не лише під час відкриття нової меморіальної дошки Софії Русової в Олешні Ріпкинського району, але й «подорожуючи» історико-туристичним маршрутом «Чернігівські шляхи Софії Русової»

2 ГРУДНЯ 2014 р. 19-00
Велика розважальна програма за участю студентів і викладачів Інституту історії, зіркових танцювальних та вокальних колективів.


Перша обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді

26 листопада 2014 року відбулася Перша обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді для учнів 9 – 11 класів загальноосвітніх шкіл області, вчителів загальноосвітніх шкіл, керівників гуртків які займаються науково-дослідницькою діяльністю. Організаторами заходу стали Інститут історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка.

Виставка до 100-річчя Першої світової війни відкрилася у Чернігівському історичному музеї

19 листопада 2014 року у Військово-історичному музеї – відділі Чернігівського історичного музею імені В.В. Тарновського відкрилася виставка “По кому дзвонить дзвін” (100-річчя Першої світової війни).