Перекласти сторінку

Новини

Підписатися на RSS

12 березня 2013 р. об 11:30 Інститут історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського запрошує на свято "Весела масляна" 

На вас чекають веселі пісні та розваги, млинці!!!

 

 

У Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка йде підготовка до видання книги «Історія Чернігівського національного педагогічного університету в біографіях його керівників».

        Шановні студенти, викладачі, чоловіки!!! Адміністрація сайту щиро вітає вас З Днем Захистника Вітчизни! Зі святом, яке увібрало в себе багаті та славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії!!!

 

 

                                      МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

                        ЧЕРНІГІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ Т.Г. ШЕВЧЕНКА

       Чернігівський Національний педагогічний університет імені Т. Г. Шевченка спільно з Інститутом археології НАН України запрошують Вас до участі в роботі XІІ Міжнародної студентської наукової археологічної конференції "Середньовічні старожитності Центрально-Східної Європи", що відбудеться 12 – 14 квітня 2013 р. в Чернігові.

19 лютого 2013 року в конференц-залі Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка відбулось засідання Чернігівської обласної колегії Всеукраїнської студентської ради до складу якої входять студентські лідери всіх вищих навчальних закладів нашої області.

На порядку денному засідання відбулось обговорення достатньо резонансних серед науковців, викладачів, студентів, політиків та громадськості трьох проектів закону «Про вищу освіту»: зареєстрованих у Верховній Раді України: № 1187 від 28.12.2012(автори – Кiвалов С.В., Калетнiк Г.М., Сорока М.П., № 1187-1 від 11.01.2013(автори – Яценюк А.П., Кличко В.В., Тягнибок О.Я., Гриневич Л.М., Оробець Л.Ю., Павленко Р.М., Розенко П.В., Сич О.М., Фарiон I.Д.), №1187-2 від 21.01.2013(автор – Балога В.І.), що були внесені народними депутатами України VII скликання.

14.02.2013 р. в Інституті історії, етнології та правознавства відбувся І тур Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Історія» та з навчальних дисциплін «Історія України» та «Європеєзнавство».

З вітальним словом до учасників олімпіади звернулись заступник директора з наукової роботи Кеда М.К. та голова Ради молодих науковців Петровська Ю.М.