Перекласти сторінку

Новини

Підписатися на RSS

УВАГА! УВАГА!УВАГА!
Шановні студенти, які проходять навчання за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки СумДУ.
Доводимо до вашого відома, що 2, 3 та 4 квітня 2013 р. з 9.00-13.00 відбудуться навчальні заняття (теоретична складова) в центральному корпусі
ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка, ауд. 416.

Шановні студенти, в 2013 році в правила прийому на військову кафедру були внесені зміни. Документи мають право подати студенти нашого університету, не лише 2, а й 3 курсу. За більш детальною інформацією звертайтеся в к.306 (навчальний корпус ППФ), тел. 97-45-65

Студентка 43 групи Інституту історії, етнології та правознавства імені О. М. Лазаревського Ірина Андрушко зайняла ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Педагогічні науки».

              30 березня о 15-00 відбудеться традиційна зустріч випускників Інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського. Місце проведення: Актова зала Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка. 

     19 та 20 березня відбулись навчальні заняття на кафедрі військової підготовки. Студенти Інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського у складі 20 та 21 взводів Чернігівського національного університету продовжують навчання військовій справі. 

    18 березня на сцені Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка відбувся конкурс "Місс ЧНПУ 2013". Серед дванадцяти найвродливіших дівчат Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка були і дві представниці Інституту історії, етнолгії та правознавства імені О.М. Лазаревсього - Голуб Анна (11 група), Грабовець Марина (10 група). 

    В нашому університеті існує багато традицій. Одна з них – щорічний конкурс педагогічної майстерності, в якому змагаються кращі студенти різних факультетів університету, реалізовуючи при цьому свої таланти та педагогічні здібності, демонструючи проведення класної години в певному класі у заздалегідь визначеній міській школі.

    Масляна – останній перед Великим постом тиждень – популярне народне свято, що дійшло до наших днів ще з язичницьких часів. Протягом Масляної проводились різноманітні обряди, гостини, гуляння.
    Не залишились осторонь і студенти та викладачі Інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка. 12 березня біля Чернігівського колегіуму на Валу вони провели святкування Масляної – проводів зими. 

                                             Любі наші! Щиро вітаємо вас з міжнародним днем Жінок! 
     Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Матір, сестра, кохана – жіночий першопочаток супроводжує нас до останнього подиху. І якщо краса порятує світ, то це буде ваша краса.          Адже ви перетворюєте його на чарівну перлину, яку ми кладемо і довічно кластимемо до ваших ніг.
У цей святковий день бажаємо всім жінкам міцного добробуту, довічного щастя, шаленого кохання та постійного добробуту. І нехай виконуються найзавітніші мрії, адже бажання кожної жінки – закон, якому ми, чоловіки, з радістю коримося.

      18 березня о 19-00 на сцені Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка відбудеться третій традиційний конкурс краси, весни та грації "МІСС ЧНПУ 2013"! В конкурсі прийматимуть участі найвродливіші студентки Інституту історії, етнології та правознавства імені О.М.Лазаревського!!!

Підтримаймо наших дівчат!!!)