Перекласти сторінку

Новини

«В пасти Панджшера» 11 лютого в приміщенні Військово-історичного музею Чернігова відбулося відкриття виставки «За мирне небо та чисті зорі», що присвячена 25-тій річниці виводу радянських військ із Афганістану.

           «В пасти Панджшера»  

      11 лютого в приміщенні Військово-історичного музею Чернігова відбулося відкриття виставки «За мирне небо та чисті зорі», що присвячена 25-тій річниці виводу радянських військ із Афганістану. В рамках заходу відбулася презентація книги «В пасти Пaнджшeрa», автором якої є Юрій Русанов - ветеран-афганець, завідувач кафедри Історії, українознавства і краєзнавчо-туристичної роботи Інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка.

    З вітальним словом до присутніх звернувся голова обласного відділення Української Спілки ветеранів Афганістану Станіслав Віхров.           Розповідаючи про історію створення та видання книги, Юрій Русанов повідомив, що документально-історична повість «В пасти Пaнджшeрa» присвячена подіям, що відбувалися в Афгaністaні у квітні 1984 року, коли радянські війська проводили операцію зі звільнення долини Пaнджшeр.

Немає коментарів

Додати коментар