Перекласти сторінку

Новини

#Інститут_Історії познайомився зі своїми Першокурсниками!

Щороку, восени, Інститут історії традиційно збирає всіх студентів, випускників і просто гостей на вечір-презентацію "Будьмо Знайомі" у Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм. Цей рік не став виключенням.


За почесну перемогу у Презентаціїї боролись п'ять академічних груп - 10-та, 11-та, 12-та, 13-та і 14-та. Кожна академічна група мала свій "коронний" номер, за який абсолютно заслужено отримала нагороду. Першокурсники показували себе у відеопрезентації, співали і танцювали (хто соло, а хто і всією групою) та грали традиційний СТЕМ.


Ось хто переміг у кожній номінаціїї:


Номінація "Відеопрезентація" - 14 група

Номінація "Танець" - 10 група

Номінація "Вокал" - 12 та 13 група

Номінація "СТЕМ" - 11 група


Також визначався п'єдестал пошани, на нього зайшли такі групи:

3-тє місце - 14 група

2-ге місце - 10 група

1-е місце - 12 група!


Один із спонсорів заходу Профком НУЧК імені Шевченка розігрував серед першокурсників різні призи. Студенти отримали термос, білети в кіно, щоденник, абонемент до тренажерного залу, портативний пристрій та головний приз - Фітнес-годинник.


Також до нас на свято завітали такі танцювальні колективи як "Ярмарка", "Реверанс" та "Міріданс", випускниця нашого інституту та співачка Алла Гаркуша та студентка 3-го курсу Інституту історії - Рената Бойчук.


Підсумував вечір-презентацію директор Інституту Історії - Олександр Борисович Коваленко:


"Сьогодні ми побачили, що до нашого інституту поступили дуже талановиті студенти. Вони прекрасно співають, танцюють, володіють акторською майстерністю і я впевнений, що стануть хорошими людьми."


Перший "залік" складено, але попереду перша сесія)

Немає коментарів

Додати коментар