Перекласти сторінку

Новини

Інститут історії познайомився зі своїми Першокурсниками

Щороку, восени, Інститут історії традиційно збирає всіх студентів, випускників і просто гостей на вечір-презентацію "Будьмо Знайомі" у Чернігівському обласному філармонійному центрі. Цей рік не став виключенням.


За почесну перемогу у Презентаціїї, брали участь чотири академічні групи - 10-та, 11-та, 12-та і 13-та. Кожна академічна група мала свій "коронний" номер, за який абсолютно заслуженно отримала нагороду. Першокурсники показували себе у відепрезентації, співали і танцювали (хто соло, а хто і всією групою) та грали традиційний СТЕМ.


Ось хто переміг у кожній номінаціїї:

Номінація "Відеопрезентація" - 13 група

Номінація "Танець" - 12 група

Номінація "Вокал" - 11 група

Номінація "СТЕМ" - 10 група


Також визначався п'єдестал пошани, на нього зайшли такі групи:

3-тє місце - 13 група

2-ге місце - 11 група

1-е місце - 12 група!


Один із спонсорів заходу Профком ЧНПУ імені Шевченка розігрував серед першокурсників різні призи. Студенти отримали щоденники, чашки, футболку та головний приз - Планшет.


Також до нас на свято завітали такі танцювальні колективи як "Альянс" та "Inside", співочий дует сестер Соболевих та студентка 4-го курсу Інституту історії - Гультяєва Маргарита з партнером, які виконали запальний Джайв!


Підсумував вечір-презентацію директор Інституту Історії - Олександр Борисович Коваленко: "Сьогодні ми побачили, що до нашого інституту поступили дуже талановиті студенти. Вони прекрасно співають, танцюють, володіють акторською майстерністю і я впевнений, що стануть хорошими людьми."


Перший "залік" складено, але попереду перша сесія)


Більше фото за посиланням - https://www.facebook.com/media/set/?set=a.557270438059121.1073741872.100013285096364&type=3


Немає коментарів

Додати коментар