Перекласти сторінку

Новини

Конкурс педагогічної майстерності - 2017

19 квітня в Навчально-науковому інституті історії пройшов конкурс педагогічної майстерності серед студентів 4-го курсу. В заході, що традиційно організовується кафедрою педагогіки і методики викладання історії та суспільних дисциплін (модератор конкурсу – ст. викл. Католик А.В.), взяли участь команди 40, 41 та 42 груп.

Професійні компетентності студентів оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшли науковий співробітник Українського інституту національної пам’яті, кандидат історичних наук Горобець С.М., завідувач навчальної практики університету, старший викладач кафедри педагогіки і методики викладання історії та суспільних дисциплін Тимошенко Т.М. та доцент кафедри всесвітньої історії, кандидат історичних наук Еткіна І.І. Функцію незалежного освітнього експерта та спостерігача за оцінюванням учасників конкурсу виконував старший викладач кафедри педагогіки і методики викладання історії та суспільних дисциплін, кандидат історичних наук Герасимчук О.М.

Упродовж конкурсу команди презентували педагогічні розповіді, моделювали та розігрували в ролях проблемні ситуації, демонстрували фрагменти уроків і виховних годин. Не залишили глядачів байдужими авторський варіант проведення батьківських зборів Драніка Дмитра (40 група), яскравий опис життя цариці Клеопатри у виконанні Багмет Вікторії (42 група), інтерактивна гра 40 групи «Займи позицію». Особливо запам’ятався присутнім театралізований сюжет розповіді «Піратський одяг» та фрагмент уроку на піратську тематику, вміло підготовлений командою 41 групи (Тимошенко Анна, Шаповал Ганна, Єфіменко Олександр, Бирюк Ігор та ін.).

Гарні костюми, природне почуття гумору, взаємна підтримка та високі акторські здібності студентів кожної команди створили атмосферу справжнього свята.

За результатами конкурсу 1-е місце здобула команда 41 групи, 2-е – 42 група та 3-е – команда 40 групи.

Вітаємо переможців та бажаємо всім студентам Інституту історії подальших творчих звершень на шляху до педагогічної майстерності!


Немає коментарів

Додати коментар