Перекласти сторінку

Новини

Інститут Історії познайомився зі своїми Першокурсниками

Щороку, восени, Інститут історії традиційно збирає всіх студентів, випускників і просто гостей на вечір-презентацію "Будьмо Знайомі" у Чернігівському обласному філармонійному центрі. Цей рік не став виключенням.

 

За почесну перемогу у Презентаціїї, брали участь чотири академічні групи - 10-та, 11-та, 12-та і 13-та. Кожна академічна група мала свій "коронний" номер, за який абсолютно заслуженно отримала нагороду. Першокурсники показували себе у відепрезентації, співали і танцювали ( хто соло, а хто і всією групою) та грали традиційний СТЕМ, одна група навіть провела Stand-Up.

 

Ось хто переміг у кожній номінаціїї:

 

Номінація "Відеопрезентація" - 10 група

Номінація "Танець" - 12 група

Номінація "Вокал" - 11 та 13 групи

Номінація "СТЕМ" - 13 група

 

Також визначався п'єдестал пошани, на нього зайшли такі групи:

3-тє місце - 12 група

2-ге місце - 11 група

1-е місце - 13 група!

 

Окремою нагородою, у вигляді сертифікату на 100 грн, була відзначена студентка 10-ї групи - Анастасія Герасименко.

 

Один із спонсорів заходу Профком ЧНПУ імені Шевченка розігрував серед першокурсників різні призи. Студенти отримали щоденники, чашки, футболку та головний приз - Планшет.


Фінальним аккордом вечору, став виступ відомого Театру Тіней - "FireFlies", акторками якого є дві студентки Інституту Історії - Ірина Радченко та Катерина Голован.


Підсумував вечір-презентацію директор Інституту Історії - Олександр Борисович Коваленко:

"Сьогодні ми побачили, що до нашого інституту поступили дуже талановиті студенти. Вони прекрасно співають, танцюють, володіють акторською майстерністю і я впевнений, що стануть хорошими людьми."


Перший "залік" складено, але попереду перша сесія)

Денис Шапошніков

Немає коментарів

Додати коментар