Перекласти сторінку

Новини

Вечір-презентація «Будемо знайомі» в інституті історії

До цього дня першокурсники готувались довго та натхненно, тому і концерт вийшов по-особливому цікавий.
Оскільки історики завжди вирізнялись своїми презентаціями, то і в цьому році було задумано щоб кожна група виступала з тематикою певного часового проміжку: Київська Русь, шалені 80-ті та початок ХХІ століття.Студенти представляли себе у чотирьох номінаціях: відеопрезентація, найкращий спів,найкращий танець та конкурс СТЕМ.


В ході концерт першокурсники мали змогу презентувати себе як групу, показати як вони здружились за цей невеликий проміжок навчання в університеті.Не покидають стіни рідного інституту і талановиті випускники, які радували нас своїм співом сьогодні.

За гарною традицією з заключним словом для нагородження переможців до студентів звернувся директор інституту – Коваленко Олександр Борисович. Він наголосив що, справжніми студентами першокурсники стануть після сдачі першої екзаменаційної сесії, але сьогодні вони вже зробили перший крок до цього.

Загальна атмосфера свята залишила приємні спогади, бажаємо першокурсникам наснаги в навчанні, успіхів при здачі сесії та щоб кожний день їх студентського життя був особливим. З нетерпінням чекаємо презентацій інших факультетів.


взято

Немає коментарів

Додати коментар