Перекласти сторінку

Новини

"Фльорівські читання" відбулися 15 жовтня 2015 р.

Традиційна, вже четверта науково-практична конференція "Фльорівські читання" відбулася 15 жовтня 2015 р. у Навчально-науковому#Інституті_історії #ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка.


На її відкритті з вітальними слова виступили перший проректор, проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Дятлов В.О. та директор інституту, проф. Коваленко О.Б.


На пленарному засіданні доповідь В.О. Дятлова була присвячена першому університетському проекту в Чернігові від 1786 р., який так і не був реалізований, а доповідь завідувача кафедри педагогіки і методики викладання історії та суспільних дисциплін проф. Боровика А.М. стосувалася дільності та долі Леоновського Л.Є. - одного з ректорів Чернігівського учительського інституту, який буде наступного року святкувати 100-річчя заснування, а доповідь заступника директора з навчальної роботи, доц. Гаврилова В.М. - середній освіті на Чернігівщині 1950 - 1955 рр. Працювали 2 секції - з історії освіти на Чернігівщині та з актуальних проблем навчання і виховання. Загалом було заявлено 44 доповіді.

Результати роботи наукового форуму будуть відображені у збірнику матеріалів конференції, який буде видано до кінця 2015 р.


Наступного року чекаємо усіх охочих і зацікавлених! Приєднуйтесь!

Немає коментарів

Додати коментар