Перекласти сторінку

Новини

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ !

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ !

Відеоролик і фотографії з життя Інституту, мультимедійні і відео-презентації практик, буклети з умовами вступу та спеціалізаціями Інституту, кольчуга давньоруського воїна і процес її виготовлення, а також реконструкція ручного ткацтва – все це могли побачити на власні очі майбутні абітурієнти Інституту історії у День відкритих дверей у ЧНПУ імені Т. Г. Шевченка 13 грудня 2014 р.

У програмі проведення заходу були й зустрічі з викладачами та директором Інституту історії старшокласників – майбутніх абітурієнтів Інституту, а також сюрпризи. Зокрема, випускники Інституту історії, керівники Молодіжного клубу практичної історії "Князь Чорний" Ольга та Олег Ярошенки презентували реконструкцію процесу ручного ткацтва давньоруських часів та обладунки і меч слов’янського воїна.

Цього дня учні 11 класів дізналися про нові умови вступу до університету, мали можливість поспілкуватися з адміністрацією вишу, поставити свої питання щодо вступної кампанії і особливостей навчання в ньому.

Після зустрічі з ректором університету професором Носком М.О. відбулося спілкування з директором Інституту історії професором Коваленком О.Б. та заступником директора з виховної роботи доцентом Юдою Л.А., під час якої випускники шкіл занурилися в атмосферу студентського життя через перегляд відеопрезентацій.

Для абітурієнтів двері Інституту історії завжди відкриті!

Немає коментарів

Додати коментар